Więcej o nas


Katarzyna Kotlarska
Jestem doktorem psychologii oraz psychoterapeutą pracującym integratywnie. Ukończyłam studia magisterskie i doktorskie z psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, na Wydziale Filozoficznym. W ramach studiów zrealizowałam ścieżki specjalizacyjne z psychologii klinicznej i sądowej. Ukończyłam kurs psychoterapii w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA w Warszawie. Szkolenie to jest rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, które nadaje certyfikaty psychoterapeutyczne. Jestem obecnie w trakcie certyfikacji. Dbam o swój ciągły rozwój biorąc udział w konferencjach, kursach i szkoleniach.
Swoje doświadczenie zdobywałam w Krakowskim Instytucie Psychoterapii, na Oddziale Klinicznym Neurochirurgii i Neurotraumatologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, a także w Szpitalu Klinicznym im. dr. J. Babińskiego, gdzie obecnie pracuję. Jestem również członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Pracuję także dydaktycznie na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie oraz na Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego.
W swojej pracy terapeutycznej opieram się przede wszystkim na nurcie humanistyczno-egzystencjalnym, włączając także elementy poznawczo-behawioralne i psychodynamiczne.


Ewelina Wiśniewska
Jestem absolwentką psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim. W trakcie studiów ukończyłam ścieżkę specjalizacyjną z psychologii klinicznej. Jestem psychoterapeutą  w trakcie certyfikacji. Uczestniczę w Szkole Psychoterapii w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA w Warszawie akredytowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.
Posiadam kilkuletnie doświadczenie w pracy z osobami doznającymi kryzysu psychicznego. Doświadczenie zdobywałam podczas staży w Szpitalu im. J. Babińskiego, w Szpitalu Uniwersyteckim oraz Poradni Psychologicznej Stowarzyszenia ProFamilia. Stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach oraz konferencjach. Pomoc psychologiczną rozumiem jako spotkanie ze światem osobistych znaczeń, uczuć i doświadczeń drugiej osoby z szacunkiem do jej odrębności.

0 komentarze:

Prześlij komentarz